Механічна обробка та дефектоскопія інструменту

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА НЕРУЙНІВНИЙ КОНТРОЛЬ

ТОВ “Бейкень енергетика Україна” отримала український сертифікат на виконання робіт неруйнівного контролю в липні 2019 року, в даний час в компанії як мінімум 2 людини мають сертифікат з неруйнівного контролю, у тому числі бурової труби 114 мм , міжнародного стандарту ІСО (MT-II,UT-II, VT-II), кожен з них з більш ніж 5 років досвідом роботи.
 

РЕМОНТ І ОБРОБКА НА ТОКАРНИХ ВЕРСТАТАХ.

Виробничий парк в Україні включає в тому числі два токарні верстати, токар з більш ніж 10-річним стаж, відповідає за обробку і ремонт бурових труб та інструментів. Другий токарний верстат з ЧПУ обслуговує токар зі стажем більше 5 років. У 2019 році закуплено нове оснащення, все воно пройшло випробування, є сертифікати відповідності та сертифікати інспекції.

На промисловій базі ТОВ “Бейкень енергетика Україна” також виконується ремонт різьбових з’єднань бурових труб 114 мм  наступних різьб. Контроль розмірів за допомогою калібрів різьбових і різьбових гребінок Gagemaker, різьбових пробок контролю внутрішнього прохідного отвору.

Різьбове зїєднання: nc31, nc38, NC46, 4½ “REG, nc50, 5½” FH, 6 5/8 “REG 7 5/8” REG, 2 7/8 “SLH-90, 2 3/8” REG 2 7/8 “REG 3 ½” REG NC26, 1-6″.

ЗВАРЮВАННЯ НАПИЛЕННЯМ ЗНОСОСТІЙКОЇ СТРІЧКИ НА БУРОВИЙ ІНСТРУМЕНТ.

GD – 150 це зносостійкий, стійкий до розтріскування пояс з надзвичайно низьким зносом корпусу і високою зносостійкістю, який захищає замки інструменту.З 2008 року GD-150 застосовується в китайських бурових компаніях і виробників бурильних труб. Основними клієнтами є такі компанії як: PetroChina Changqing Drilling Company; PetroChina Bohai Equipment Co., Ltd., Sinopec Group Shengli Petroleum Administration Huanghe Drilling Company, Sinopec Shengli Petroleum Administration Bohai Drilling Company, Sinopec Southwest Petroleum Engineering Co., Ltd. Jiangsu Shuguang Huyang Drilling Tools Co., Ltd. 

У порівнянні з покриттям 100xt, покриття замків бурових труб GD-150 має більш високий опір стирання, а також більш низьку швидкість зносу корпусу замка. Для клієнтів, які шукають баланс між ціною, міцністю корпусу замка і довговічністю, GD – 150 пропонує найкраще рішення.

3.5-foto-3

GD – 150 має також хороші зварювальні характеристики. Покриття виконується гладким, без тріщин, відкладення з дуже невеликим розбризкуванням і майже не вимагає очищення після зварювання. GD-150 може застосовуватися самостійно необмежену кількість разів без видалення попереднього шару. Використовуючи відповідні процедури та оцінюючи попередні режими роботи бурового інструменту у тому числі бурової труби 114 мм, він також може бути застосований до більшості іншого обладнання.

Особливості покриття GD-150:

  1. Відмінно заповнює раковини на поверхні;
  2. Відмінна довговічність;
  3. Немає тріщин (одинарний або подвійний шар);
  4. Немає відшаровування і відколів;
  5. Наноситься без видалення попереднього шару;
  6. Висока стійкість до H2S.
 

Дані про продуктивність:

  1. Твердість (HRC) 57-58;
  2. G65-A, перший шар;
  3. 4137 ТДж, втрата 0,37% -0,42% зносу обсадної колони, а молярне зниження 2,61%.

Casing Wear%(T-95 Casing, WBM, 3K Lb Side Load, 150RPM)

Casing Wear%(T-95 Casing, WBM, 3K Lb Side Load, 150RPM)

КОНТРОЛЬ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ СВЕРДЛОВИН.

Компанія Xinjiang Beiken Energy Engineering Co., з виробництва обладнання створена в квітні 2010 року, і займає площу в 300 акрів. Вона розташована в Карамайському нафтохімічному промисловому парку. Серед штату співробітників третю частину складають професійні техніки, які закінчили Китайський університет нафти, Карамайський нафтовий інститут, технологічний інститут. Компанія впроваджує міжнародну систему управління якістю, якість продукції суворо відповідає стандартам SY / T5217-2000, API-Spec 7-1 і пройшло сертифікацію ISO9001, ISO14001, 0HSAS18001 трьох останніх стандартних специфікацій системи якості. В даний час в Україні працює персонал контролю та обслуговування свердловин, який відповідає за буріння, ремонт і технічне обслуговування свердловин для забезпечення видобутку на необхідному рівні.