Про компанію

ТОВ “Бейкень енергетика Україна” є одна з найбільших китайських бурових компаній в Україні, і веде свою діяльність в Україні з 2017 року. Дочірня компанія найбільшого інтегрованого підприємства Xinjiang Beiken Energy Engineering Co., штаб-квартира, якої знаходиться в місті Карамай, Сіньцзян-Уйгурський автономний район, що займається розвідкою, розробкою, інженерними та технічними послугами в нафтогазовій галузі. Існуюча виробнича база в Полтаві забезпечує якісну підготовку бурового обладнання до роботи (дефектоскопія, випробування, ремонт).

У своєму розпорядженні в Україні у компанії є 7 укомплектованих типів бурових установок (ZJ40, ZJ50, ZJ70) 2017 року випуску. Завдяки налагодженій роботі більш ніж 600-від співробітників, термін буріння свердловини глибиною до 6000м можливо скоротити до 95 діб.

На складі бурового обладнання в наявності є бурильні труби, спіральні УБТ, КЛС, шламові насоси, елеватори, клини та інше обладнання що дозволяє вести будівництво свердловини у найкоротші строки.

25%
Вірність
25%
Наполегливість
25%
Об'єднання
25%
Кедитоспроможність

Основні напрямки діяльності:

1) Буріння нафтогазових свердловин

2) Буріння похило-спрямованих свердловин

3) Бурові розчини та інжинерні послуги

4) Цементування свердловин

5) Виготовлення, дефектоскопія та ремонт бурового обладнання

6) Міжнародні поставки обладнання та хімреагентів

7) Безамбарне буріння з утилізацією шламу

9) Буріння під ключ

8) Сучасні системи контролю режимів буріння (ГТІ/ГНВП і тд.)

Xinjiang Beiken Energy Engineering Co. є членом Міжнародної асоціації бурових підрядників (IADC) і має кваліфікаційний сертифікат Китайської Народної Республіки для проектів, укладених з іноземними підрядниками.

Завдяки безперервному розвитку, компанія має можливість буріння різних типів свердловин до 7000 метрів і може надавати клієнтам послуги спрямованого та буріння горизонтальних свердловин, вона володіє сучасними системами бурових розчинів і технології цементування, які можуть працювати в різних умовах складності. Може надавати технічні послуги, такі як буріння на депресії, спуск обсадної колони і виявлення газових ущільнень, може брати участь у випробуваннях обладнання для контролю свердловин (Китайський сертифікований нафтовий центр), послуги з виробництва та обслуговування нафтового обладнання; також може виробляти широкий спектр нафтохімічних продуктів.

Буклети про компанію​