Технологія цементування свердловин

ТЕХНОЛОГІЯ ЦЕМЕНТУВАННЯ НАФТОВИХ І ГАЗОВИХ СВЕРДЛОВИН З ВИСОКИМИ ТЕМПЕРАТУРАМИ І ТИСКОМ

Використання непроникного цементного розчину в поєднанні з технологією двох стадійного цементування, цементування хвостовика і застосування колон-надставок після буріння з допомогою бурільних труб, ефективно вирішує труднощі попередження проривів в нафтових і газових свердловинах високого тиску, проблему довгого не обсадженого ділянки і високого ризику поглинань. 
 

ТЕХНОЛОГІЯ СТУПІНЧАСТОГО ЦЕМЕНТУВАННЯ

За технологією ступінчастого цементування Цементний розчин в кільцевому просторі можна розділити на дві або три ступені, таким чином вирішується проблема поглинань при довгих інтервалах кріплення, а також проблема безпеки при закачуванні великих доз цементного розчину.

ТЕХНОЛОГІЯ ЦЕМЕНТУВАННЯ В СЕРЕДОВИЩІ БУРОВОГО РОЗЧИНУ НА НАФТОВІЙ ОСНОВІ 

Розроблена промивна рідина для середовища бурового розчину на нафтовій основі, яка ефективно змінює мастило всіх поверхонь стовбура свердловини, завдяки чому подолано труднощі промивання при використанні бурового розчину на нафтовій основі. 
 

ТЕХНОЛОГІЯ ЦЕМЕНТУВАННЯ СВЕРДЛОВИН, НА ЯКИХ ВЕДЕТЬСЯ ВИДОБУТОК В’ЯЗКОЇ НАФТИ ТЕПЛОВИМИ МЕТОДАМИ, З ПОПЕРЕДНЬОЮ НАПРУГОЮ

Технологія кріплення свердловини з попередньою напругою відмінно запобігає виникненню мікроскопічних зазорів між обсадною трубою і цементним кільцем і підвищує якість кріплення свердловин, на яких ведеться видобуток в’язкої нафти тепловими методами.

ТЕХНОЛОГІЯ ЦЕМЕНТУВАННЯ НАФТОВИХ І ГАЗОВИХ СВЕРДЛОВИН ІЗ ЗАХИСТОМ ВІД ГАЗУВАННЯ  

Використовується латекс-Цементний розчин, за допомогою латексу створюється гідратна оболонка, що стримує фільтрацію і відмінно запобігає потраплянню повітря в цементний розчин. 
 

ТЕХНОЛОГІЯ ЦЕМЕНТУВАННЯ РОЗЧИНОМ НИЗЬКОЇ ЩІЛЬНОСТІ

Розроблений Цементний розчин щільністю 1,30-1,65 г/см3, технологія цементування на рівноважному тиску прекрасно вирішує технічну проблему кріплення свердловин з низьким тиском і високим ризиком поглинань. 
 

ТЕХНОЛОГІЯ ЦЕМЕНТУВАННЯ МТС

Шляхом додавання сповільнювача схоплювання і диспергатора глинистий розчин перетворюється в тампонажний розчин, підвищується взаємна змішуваність тампонажного і глинистого розчинів, знижується негативний вплив низької ефективності заміщення на якість кріплення свердловини.