Можливості обладнання

Бурове обладнання

Xinjiang Beiken Energy Engineering Co. володіє більш ніж 20 буровими установками 8 моделей, такими як: ZJ20CZ, ZJ20, ZJ30CZ, ZJ30, ZJ40CZ, ZJ40D, ZJ50B, ZJ70D. На території України ТОВ “Бейкень енергетика Україна” володіє 7 буровими установками, таких моделей як: ZJ40D, ZJ50B, ZJ70D. Завдяки налагодженій роботі наших співробітників і досвіду компанії з будівництва свердловин, термін буріння свердловини глибиною 6000м можливо скоротити до 95 діб.  Також на протязі будування свердловини ТОВ “Бейкень енергетика Україна” має змогу застосувати метод без амбарного буріння з утилізацією шламу.

Цементировочное обладнання

Xinjiang Beiken Energy Engineering Co. володіє більше ніж 30 одиницями спеціального обладнання для кріплення свердловин, в тому числі GJC100-30, GJC70-30, GJC45-21, GJCSJS45-21, GJC40-17 та інші моделі, а також кілька повністю автоматизованих установок для сухих тампонажних сумішей, також є потужності для виконання кріплення свердловин різних типів.

Обладнання для похило-спрямованих свердловин

В даний час ТОВ “Бейкень енергетика Україна” має різноманітну апаратуру для похило-спрямованих свердловин: обладнання MWD та LWD, стійке до високої температури і тиску виробництва американських компаній APS і COMPASS; серійні вимірювальні прилади 1200, 650, 350 та інші; спеціальні вимірювальні прилади RMRS для з’єднування свердловин, вимірювальні прилади з магнітним наведенням для паралельних горизонтальних свердловин і немагнітні гирометри; спеціальна програма для проектування похило-спрямованих свердловин. В Україні компанія успішно здійснює сервіс з похило-спрямованого буріння мобільними буровими установками ZJ40.

В Украине компания успешно осуществляет наклонно-направленное бурение мобильными буровыми установками ZJ40. In Ukraine, the company successfully performs directional drilling by zj40 mobile drilling rigs.

Машинобудівне та ремонтне обладнання

Стаціонарна система виявлення витоків у бурильних трубах, цифровий ультразвуковий дефектоскоп, інтелектуальне обладнання для випробування під тиском противикидового обладнання, двоколонний вертикальний верстат C522E2010-20, два 5-вісних обробних верстата з ЧПУ (CHXK60); верстат для плазмового різання XDYQ-4.0 та інше обладнання. На виробничій базі ТОВ “Бейкень енергетика Україна” з використанням верстата з ЧПУ виконуються ремонт різьблення бурильних труб. У лабораторії НК виконується дефектоскопія.

Обладнання для внутрішньоскважинних операцій

Xinjiang Beiken Energy Engineering Co. володіє 10 серійних установок для ремонту свердловин 120T, 80T, 60T і 40T; обертовий превентор Willimas7100 виробництва США, 8 установок для буріння з точним контролем тиску; 5 установок для діагностики повітронепроникного ущільнення QF140; механічні трубні ключі MZQ245/100, шипсы NXQ140/25Y, і манометр NY12.Xinjiang

 Науково-дослідне обладнання

У Xinjiang Beiken Energy Engineering Co. є першокласна лабораторія з дослідження флюїдів і більше 100 різних приладів, в тому числі лазерний аналізатор зернистості, реометр високої температури і тиску, тензометр для вимірювання поверхневого натягу з функцією контролю якості, консистометр високої температури і тиску, фільтр-прес для вимірювання водовіддачі високої температури і тиску, ультразвуковий аналізатор статичної міцності гелю/ міцності на стиск і інші прилади. Компанія надає послуги з випробування та аналізу характеристик рідин для буріння і закінчування свердловин, а також розробці та оцінці добавок для буріння і закінчування; випробуванню та аналізу стандартних характеристик цементного розчину, розробці та оцінці систем цементного розчину, діагностиці якості цементу для нафтових свердловин і добавок для нього.