Бурові розчини та інженерний супровід

ТЕХНОЛОГІЯ БУРОВИХ РОЗЧИНІВ ДЛЯ НЕТРАДИЦІЙНИХ СВЕРДЛОВИН 

        За допомогою даної технології при будівництві нетрадиційних свердловин ефективно вирішуються такі завдання, як стійкість стінок свердловини, очищення стовбура, запобігання прихватов, вплив високої температури і тиску та інше.
 

ТЕХНОЛОГІЯ БУРОВИХ РОЗЧИНІВ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ВИТОКІВ 

         Використовуються герметичні властивості різних закупорюють матеріалів з урахуванням регіональних геологічних особливостей, для свердловин різних типів розроблена технологія запобігання витоків.
 

ТЕХНОЛОГІЯ БУРОВИХ РОЗЧИНІВ НА НАФТОВІЙ ОСНОВІ 

        Завдяки таким властивостям, як стійкість емульсії, змащуваність, інгібуючі властивості, стійкість до солі, місткість для шламу, буровий розчин на нафтовій основі добре показує себе при бурінні буровими трубами сланцевих газових свердловин, горизонтальних свердловин надвисокої труднощі і в інших складних геологічних умовах, в яких не справляються бурові розчини на водній основі. Регульована щільність досягає 2,5 г/см3, розчин стійкий до температури 160℃.

ТЕХНОЛОГІЯ БУРОВОГО РОЗЧИНУ З ВИСОКИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ НА ВОДНІЙ ОСНОВІ

      Високоефективний інгібітор потрапляє між глинистими шарами, відбувається багато точкова адсорбція, відстань між шарами гідратації глини стискається до стабільного значення, глина зневоднюється, глинистий сланець стабілізується, таким чином вирішується проблема нестійкості стінок свердловини, посадок та прихватів інструменту або бурових труб, при проходженні інтервалів в глинистих сланцях. За екологічними властивостями розчин перевершує системи бурових рідин на нафтовій основі, показники інгібування і змащуваності відповідають або близькі до аналогічних показників бурових розчинів на нафтовій основі.

ТЕХНОЛОГІЯ СИЛІКАТНИХ БУРОВИХ РОЗЧИНІВ 

      Добавка у вигляді кремнекислої солі надає глинистим мінералам сильні інгібуючі властивості і плівко утворення, таким чином вирішується проблема нестійкості стінок на інтервалах високої чутливості до води і високим ризиком обвалів.  

ТЕХНОЛОГІЯ БУРОВОГО РОЗЧИНУ НА НАСИЧЕНОМУ ВОДНОМУ РОЗЧИНІ СОЛІ ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ 

    Власна високий ступінь мінералізації системи дозволяє вирішити проблему нестійкості стінок свердловини через всаливаня гіпсо-соленосних пластів, проблему звуження діаметра стовбура через гідратації глиняного сланцю, проблему обвалів і прихватів через надмірну напругу земляного шару та інші проблеми. Система стійка до температури 200℃, регульована щільність бурового розчину 2,0-2,3 г/см3.

ТЕХНОЛОГІЯ БУРОВОГО РОЗЧИНУ З МІКРОПІНОЮ

        Повітряні бульбашки розчиняються в рідині, утворюють стійку дисперсну систему і знижують статичний тиск стовпа рідини, це дозволяє подолати труднощі в нафтоносних і газоносних пластах з низьким тиском і пластах з високим ризиком поглинання. В системі бурового розчину з мікропіной регульована щільність становить 0,75-0,95 г / см3.
 

ТЕХНОЛОГІЯ БУРОВОГО РОЗЧИНУ З ОРГАНІЧНОЮ СІЛЛЮ БЕЗ ТВЕРДОЇ ФАЗИ

        Використовується високомолекулярний полімерний розчин для досягнення ефекту плівко утворення і закупорки для зниження впливу на колектор при утворенні водяного бар’єру і захисту продуктивного пласта.