БУРОВІ ПОСЛУГИ

ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНІ ПОСЛУГИ

Xinjiang Beiken Energy Engineering Co. невпинно прагне до технічних інновацій, постійно збільшує якість і швидкість виконання проектів буріння і закінчування свердловин, сформувала системну технологію і техніку буріння і закінчування і може надати послуги з буріння і закінчення свердловин до 7000 м, а також технічні послуги. Xinjiang Beiken Energy Engineering Co.  В Китаї знаходиться на передовому рівні по бурінню і закінченню сланцевих газових свердловин, нафтових і газових свердловин в щільних колекторах, свердловин в гіпсо-соляних пластах, вугільних пластах, соляних і геотермальних свердловин. Xinjiang Beiken Energy Engineering Co. володіє особливими технологіями буріння горизонтальних свердловин, свердловин малого діаметра, буріння зі зниженим тиском бурового розчину, кущового буріння, ЗБС, бурових розчинів на нафтовій основі та іншими технологіями.

ТОВ “Бейкень енергетика Україна” завдяки налагодженій роботі наших співробітників і досвіду компанії з будівництва свердловин, термін буріння свердловини глибиною 6000м можливо скоротити до 95 діб.

БЕЗАМБАРНЕ БУРІННЯ З УТИЛІЗАЦІЄЮ ШЛАМУ.

Ця система відповідає сьогоднішнім екологічним вимогам, в тому числі міжнародним. В результаті такого буріння в процесі видаляють від 80 до 90% твердої речовини, навіть з найменшими частинками. Для зневоднення шламу застосовується механічне обладнання, яке дозволяє відокремлювати рідину в відцентровому полі. Для вирішення цієї проблеми ми застосували установку осушення шламу, яка дозволила всі рідкі відходи зневоднити, а шлам перевести в загущене нетекуче стан. У зв’язку з обмеженою кількістю спеціалізованих шламонакопичувачів якість шламу має велике значення для безпечного транспортування і поховання.

ТЕХНОЛОГІЯ БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН В ГІПСО-СОЛЯНИХ ПЛАСТАХ 

Використовується композитна система бурового розчину на основі солоної води, цементного розчину на основі солоної води, технологія захисту продуктивного пласта, технологія запобігання соляних прихватов. Це ефективно вирішує такі проблеми, як розвиненість гіпсо-соляного пласта, велика товщина пласта, велика довжина свердловини, проста конструкція свердловини та ін., технологія буріння свердловин в гіпсо-соляних пластах знаходиться на передовому вітчизняному рівні.

КОМБІНОВАНА ТЕХНОЛОГІЯ БУРІННЯ PDC ДОЛОТОМ + ГВИНТОМ 

Відповідно до особливостей пласта і проектними вимогами до буріння підбирається ефективна комбінація PDC долота і гвинта, ТОВ “Бейкень енергетика Україна” володіє необхідною технологією і регламентом комбінованого буріння, яке широко застосовується в різних районах.

ТЕХНОЛОГІЯ БУРІННЯ ЗІ ЗНИЖЕНИМ ТИСКОМ БУРОВОГО РОЗЧИНУ 

Застосовується технологія буріння з очищенням забою повітрям, буріння з додаванням піни, буріння з зрошенням. Дані технології значно підвищують механічну швидкість буріння, технологія буріння з заміною повітря буровою рідиною знаходиться на передовому рівні.

ТЕХНОЛОГІЯ БУРІННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ РОТОРНО-КЕРОВАНОЇ СИСТЕМИ

        Оптимізується проектування траєкторії свердловини, використовується геонавігація і роторне управління, що ефективно вирішує такі труднощі, як високе тертя на горизонтальних ділянках, низька механічна швидкість буріння, велике число спуско-підйомних операцій таким чином істотно підвищується виробнича ефективність і скорочується цикл буріння.

 ТЕХНОЛОГІЯ БУРІННЯ З КЕРОВАНИМ ТИСКОМ

        Технологія буріння з керованим тиском дозволяє усунути проблему безпеки тиску при проходженні пластів з високим ризиком поглинання і фонтанування і помітно підвищити механічну швидкість буріння.